Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$

Blogbejegyzés

III. SZFE kupa

Idén szinte már hagyomány jelleggel rendezi meg a Szegedi Floorball Egyesület nyári tornáját, mely egy jó ráhangolódási lehetőség az elkövetkező bajnoki évadra. A hangulatra és a mérkőzések színvonalára eddig nem volt panasz, reméljük ezután se lesz.

Helyszín: Domaszéki Sportcsarnok - Domaszék, Köztársaság tér 1.

A mérkőzések:

A mérkőzések 2x20 perc hosszúak, a félidők és a mérkőzések között 5-5 perc szünettel.

A csapatok körmérkőzéses rendszerben játszanak egymással, így kialakítva a végső sorrendet.

Pontegyenlőség esetén a döntő szempont az egymás elleni eredmény. Ha ez döntetlen, az összesített gólkülönbség dönt. Ezek egyenlősége esetén a több lőtt gól dönt. Ha ez is megegyezik, 3-3 büntetőlövéssel dől el a párharc.

A többi szabályról a Magyar Floorball Szakszövetség mindenkori szabálykönyve rendelkezik.

Játékvezetés:

A csapatok egymás mérkőzéseit vezetik, a mellékletben olvasható, hogy mely mérkőzésekre mely csapat biztosít játékvezetőt.

Díjazás:

Az első helyezett csapat kupát és érmeket, a második és harmadik helyezett csapat érmeket kap. Külön díjazásban részesül a pontkirály, a legjobb kapus és a legjobb játékos. Ez utóbbi kettő kiválasztása a csapatkapitányok feladata lesz.

Egyéb:

A csarnok mellet található egy ABC, ami szombaton 13 óráig tart nyitva.

FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!

Jelölőmezt hozza magával mindenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idézet
2009.07.31. 15:00
Simi

Szeretném ha holnap reggel 05:15-kor mindenki ott lenne az OTP parkolóban!!!!!

Nem szeretnék senkire sem várni!!!!!!!!!!!!!!

Idézet
2009.07.29. 17:34
drwatson

Bocsi, a levélben elírtam, az utolsó meccset természetesen nem Ti vezetitek, de látom már javítottátok... :)

Petya

Sanyi: meg van beszélve 8-1/4 9-kor ott találkozunk.

Úgy néz ki, hogy mi 4 kocsival megyünk. Simi, Zooley, Hajdúék + én. Marci és B.Gergő azt mondták, hogy ők külön jönnek, szülőkkel. Az indulás időpontjáról még értesítek mindenkit e-mail-ben, vagy írok ide. De még pénteken találkozunk. MONDOM TALÁLKOZUNK! Jó lenne, ha a pénteki edzéseket is látogatnánk 5-nél többen + jó lenne ha szombaton sem 8-an lennénk, abból 6 csapattag. A fiataloknak a meze a héten megérkezik, tehát az új mezükben mutatkozhatnak be. A sorokat majd a helyszínen fogjuk összeállítani. Mert ugyebár hiába csináltunk 3 fix sort, az edzéslátogatottságnak az intenzitása nem tette lehetővé, hogy legalább egy (1!!!!!!!!!!!!) órát is gyakoroljunk együtt. (Tisztelet a kivételnek.) És ezt most mindenki vegye egy k..va nagy leb...ásnak.

Simonnal jön +2 fő és akit még én tudok, hogy jön az Barbi. Más nem említette, hogy jönne vele valaki. Ha mégis, akkor szóljatok telón vagy e-mail-ben.

A játékosok közül Laci és Krisztián szólt, hogy nem tud jönni. Helyettük beneveztük a gyöngyösi Marcit. Radóval beszéltem, megpróbál játszani, de nem biztos, hogy menni fog neki. Én ugyanebben a szituban vagyok, de elég nagy a valószínűsége, hogy ha játszok is csak perceket.

A tornáról annyit, hogy a TTG visszamondta, helyette megpróbálták beszervezni a Magyar Női Válogatottat, de sajna nem jött össze.

15:30   16:30    Heves      SZPK     Heves-Szeged

Egy meccs 2x25 perc, 10 perc szünettel, a szimpla meccsek között 10, a dupla meccsek között 20 perc szünettel...
(Mivel a termet 8-kor nyitják akkorra ott kellene lenni, mivel miénk az első meccs. az azt jelenti, hogy kb. fél 6 körül indulunk.)

Ha valakinek valami kérdése, kérése problémája van, akkor írjon ide, vagy írjon nekem e-mailt.

Üdv: Petya